Na(jlep)sze Stacje PKM Olkusz: Olkusz

To właśnie ona była pierwsza! Bo gdzie PKM Olkusz miałby rozpocząć budowę swoich stacji, jeśli nie w Olkuszu? Lata mijają, a dla nas cel jest niezmienny – by olkuska stacja paliw PKM była wciąż najlepszą i najtańszą w mieście.

„To nasza flagowa stacja, tu wszystko się zaczęło. Ciężko pracujemy na markę PKM w Olkuszu. Z tego względu mamy już wypracowaną renomę u klientów i mieszkańców. Co nie znaczy, że spoczywamy na laurach. Wręcz przeciwnie – cały czas dokładamy wszelkich starań, by lokalnie nie mieć sobie równych zarówno pod kątem jakości, jak i ceny” – deklaruje Jarosław Ziarnik, kierownik ds. sprzedaży i logistyki paliw PKM Olkusz.

Codziennie, o każdej porze!

Stacja Paliw w Olkuszu jest samoobsługowa. Co ważne z punktu widzenia klienta, zatankujesz na niej przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zlokalizowana przy ulicy Wspólnej 5D stacja “benzynowa”, oferuje kierowcom paliwa takie, jak ON, PB95, ON Ultra+ i AdBlue.

Na mieszczącej się w sąsiedztwie głównej siedziby firmy PKM Olkusz stacji, płacić można zarówno kartą, jak i gotówką. Możliwe jest też rozliczenie w ramach Programu Flotowego PKM.

Przyjedź, “zatankuj jakość” i wrzuć piąty bieg z PKM Olkusz!

Masz pytania? Zadzwoń!
kom. 666 029 404